BambooLearn má za cíl rozšířit již existující české video tutoriály publikované na Youtube kanále BambooMachine o úkoly, doplňující materiály a lepší interakci uživatelů s lektory.

Výuka

Výuku na tomto webu můžete zahájit kdykoliv. Lektoři přidávají kurzy a k nim lekce, ze kterých si můžete vybrat to co vás zajímá. Kurzy jsou přehledně zařazeny do kategorií pro jednodušší orientaci.

Lekce mohou být ve formě článku a nebo videa, popřípadě obojí. Záleží na lektorovi, co uzná za vhodné. U některých lekcí jsou zadány i úlohy (dostupné po přihlášení), které můžete, ale nemusíte vypracovat.

Diskusní fórum

Snadná komunikace mezi uživateli a lektory je jedním z našich hlavních cílů. Nabízíme fórum kde mají uživatelé prostor k otázkám ohledně lekcí a kurzů. Zde se nejen můžete ptát našich lektorů ohledně lekcí a úkolů, ale můžete si i popovídat s ostatními uživateli.

Dotazy a problémy

V případě dotazu nebo problému se podívejte do našich Častých dotazů. Pokud zde odpověď nenajdete můžete nás kontaktovat na emailu bamboomachine@gmail.com nebo IRC #BambooMachine na serveru freenode.net.


Lukáš Pohlreich

Zakladatel projektu a lektor

Web: pohlreichlukas.eu
Email: pohlreichlukas@gmail.com

Jakub Vlasák

Spoluzakladatel projektu

Web: vlasakjakub.com
Email: vlasakjakub@gmail.com